Блок живлення Asus 240W 3pin 6.0×3.7 brick (оригінал ADP-240EB)
Оригінальний блок живлення (адаптер, зарядка) для ноутбуків Asus потужністю 240Вт та конектором з зовнішнім діаметром 6.0мм та внутрішнім діаметром 3.7мм + центральний пін
  • Наявність: в наявності на складі
  • Стан: точно оригінал (як на фото), легке б/в
  • Потужність: 240W
  • Вихідна напруга: 20.0V
  • Вихідний струм: 12.0A
  • Тип роз'єму: 6.0x3.7 mm
  • Гарантія: 3 місяці
Оформити замовлення або проконсультуватися з фахівцем також можна у месенджерах за посиланнями
Опис товару:
Якщо Ви хочете купити блок живлення Asus 240W для ноутбука Asus ROG Strix, TUF (оригінал як на фото, новий або легке б/в) Ви потрапили туди куди потрібно!
Це оригінальна зарядка для ноутбука Asus 240Вт потужністю та центральним піном.
Можливі моделі (можуть бути в наявності різні):
ADP-240EB
та ін.
👇
  1. Блок має бути оригінальним.
  2. Мати 240Вт або більшу потужність.
  3. Мати 3-контактний коннектор з зовнішнім діаметром 6,0мм з мінусовим контактом та 3,7мм внутрішній діаметр з плюсовим контактом та центральний пін.
Відео по темі:
В двох словах, неоригінальні блоки мають більш просту реалізацію, в який відсутні як правило:
  2. використувується менша кількість компонентів, які ще й гіршої якості,
  4. часто відсутня взагалі частина корекції PFC,
  5. використовуються неекранований кабель, що призводить до збільшення електричних перешкод.
Ці блоки зазвичай важать в 1,5-2 рази менше.
Іноді для ваги в них китайці ліплять на кришку металевий шматок)
Отже, весело) Побачите самі у відео, як знайду час на його зйомку та монтаж.
Гарантії:
УВАГА! Блок живлення продається без кабеля живлення (та частина, що йде від розетки 220В до блока).
Негарантійними випадками є внутрішні або зовнішні пошкодження, а саме:
Рекомендуємо купити блок живлення Asus 230W для ноутбука Asus ROG Strix, TUF саме в сервісному центрі A-Game Kyiv у професіоналів!